Ubytování > Profil ubytovacího místa
UBYTOVÁNÍ
Hledej
v oblasti
   Mirka
Editovat/změnit záznam  Vytisknout stránku 
 Název:  Mirka
 Typ:  Chatka
 Adresa:  Vřesovice
 Obec:  Vřesovice
 Oblast:  Kyjovsko
 Poloha:  Chata Mirka je situována do malé chatové osady v blízkosti obce Vřesovice, uprostřed chřibských lesů. Nachází se v blízkosti dvou menších přírodních nádrží, které jsou v létě ideální ke koupání.
 Cena:  
 Kontakt:  
 WWW:  http://chaty.cestovani.cz/cesko/chriby/mirka.html
       Chata Mirka je situována do malé chatové osady v blízkosti obce Vřesovice, uprostřed chřibských lesů. Nachází se v blízkosti dvou menších přírodních nádrží, které jsou v létě ideální ke koupání. Lesy v okolí chaty vyhledávají především pěší turisté, cykloturisté a houbaři. Méně náročný terén je velmi vhodný i ke kratším procházkám pro rekreanty pokročilého věku.
Objekt je menší zděná chata umístěná na okraji lesa a chatové osady. Přízemí chaty tvoří garáž. Vstup do obytné části je venkovním schodištěm přes menší, zastřešenou terasu se zahradním posezením. K dispozici je dále kuchyně, která je propojena obloukem, a na druhé straně dveřmi, s obývacím pokojem (stůl + židle, 2x gauč, přenosná ČBTV, kamínka na TP, šatní skříň, skříň). Ložnice (lůžka, skříňka) je upravena v podkroví objektu, které je přístupné po strmějších schůdcích z přízemí. Objekt je vystavěn na okraji lesa a prostorného palouku, kde je k dispozici přírodní ohniště s posezením. Sousedství rekreačního střediska skýtá možnost sportovního vyžití (tenisový a volejbalový kurt, dětské hřiště).
Energie: Veškeré energie jsou zahrnuty v ceně pobytu. Topení: Kamínka na TP,kamna na TP v kuchyni. Příjezd: bez problémů. Parkování Před objektem a jeden vůz v garáži (max. 6 vozů).
Ubytování (max. 7 osob)

 Fotografie 
Dočasně není k dispozici
Chřiby-průvodce.cz - portál turistické oblasti Chřiby