Ubytování > Profil ubytovacího místa
UBYTOVÁNÍ
Hledej
v oblasti
   Buchlov Park Hotel & Restaurant
Editovat/změnit záznam  Vytisknout stránku 
 Název:  Buchlov Park Hotel & Restaurant
 Typ:  Hotel, penzion
 Adresa:  Buchlovice 297, 687 08 Buchlovice
 Obec:  Buchlovice
 Oblast:  Uherskohradišťsko
 Poloha:  hotel přímo pod hradem Buchlovem
 Cena:  od 1.450,- Kč
 Kontakt:  tel.: 572 577 924
 WWW:  http://www.buchlovpark.cz
       Hotel BUCHLOV PARK najdete v podhradí Buchlova, jednoho z nejnavštěvovanějších a nejzachovalejších hradů v České republice, který se tyčí v pohoří Chřibů, uprostřed mikroregionu Buchlov, jehož je výraznou dominantou. Krásná krajina vybízí k projížďkám na koních, horských kolech, k pěší turistice nebo k vyjížďkám autem do blízkého nebo vzdáleného okolí hotelu.

Hostům nabízíme ubytování v dvoulůžkových a třilůžkových pokojích, pro náročné můžeme nabídnout i apartmány. Pokoje jsou vybaveny nadstandardně, vlastní koupelnou se sprchou případně vanou, sat-televizí, připojením na free-internet a s fantastickým výhledem. Rodinám s malými dětmi zajistíme a připravíme veškerý komfort včetně dětské postýlky pro jejich nejmenší. Výhled z oken pokojů nadchne každého milovníka krásné přírody.

Klidné prostředí, nerušené dopravním ruchem nebo čilým ruchem přeplněných měst či rekreačních oblastí je zárukou kvalitního odpočinku a splní požadavky i náročných zákazníků.

Snídaně, obědy, večeře, případně jiné podoby stravování (speciality a minutky) jsou pro Vás připraveny v naší restauraci. (Belgická a Česká kuchyně)

Dobu pobytu si můžete zpestřit vyjížďkami na koních, horských kolech, pěší turistikou, lovem zvěře, lyžováním, rybařením, návštěvou hradu Buchlov, případně zámku v Buchlovicích, ale také třeba jenom sluněním na zahradní terase. K dispozici je venkovní bazén ve dvoře, sauna a whirlpool v suterénu hotelu. Nejenom pro rekreaci je určen náš hotel, ale jsme připraveni zabezpečit i různá pracovní setkání, konference, porady, firemní večírky, rauty apod. K tomu účelu máme zařízenou konferenční místnost a salonek se vším, co je potřeba k úspěšnému průběhu takové akce. V kouzelné atmosféře našeho hotelu Vám zajistíme a připravíme rodinné oslavy, oslavy narozenin, svatební hostiny a podobná setkání.
 Fotografie 
Dočasně není k dispozici
Chřiby-průvodce.cz - portál turistické oblasti Chřiby